Pro oltciťáky

Hurá, je to tady - song OLTCIT

 

Jeden můj hodně dobrej kamarád, který na mě občas i myslí, mi jednou poslal SMSku „Mám pro tebe písničku o Oltcitovi, budeš čumět“. A opravdu, píseň Oltcit od skupiny Nikde nikdo opravdu existuje a je přímo tady v Mp3 pro každýho z vás. Je sice trošku kritická, ale to snad nevadí. Když to uslyší váš miláček, tak se naštve a pojede jak drak. Akorát snad jen že je to nelegální šířit kopie, tak ji musíte po poslechu smazat. To tu musim napsat, aby někdo neřek, že ji nelegálně šířim. Takže poslechnout, smazat a už neSTAHOVAT :o). Každýmu to je jasný no a doufám, že se bude líbit.

 

OLTCIT - Mp3 (cca 5,96 MB)

 

No a protože mi píše čím dál víc lidí (jen tak dál), tak tady jsou E-maily na všechny oltciťáky, co mi kdy napsali (pokud jsem na někoho zapomněl, tak se omlouvám a pisněte mi). Doufám, že se na mě nebudete zlobit, že tu uvádim váš E-mail, pokud by to snad někomu vadilo, tak mi napište a já ho vymažu. Ale vždyť jsme všichni stejný nééé? Stejně tak mi pište kdybyste tam u sebe našli nějakou tu chybu.

                        Oltciťáci

 

Bylo by fajn udělat i nějakej ten srazík, pokud máte někdo nápady, prostory no a i ty finance, tak jen s chutí do toho. Určitě budem všichni rádi. V Oltcit klubu někdo něco takovýho sliboval, ale moc to nevidim. Proto taky ty kontakty.

 

No jinak se mějte všichni krásně, jezděte opatrně a snad někdy na nějakym tom srazu. Jo a teďka v květnu 2006 maturuju, tak mi držte palce - díky....

                                            váš oltcitář Peťa

Zpět na úvodní stranu